Poznałam Panią Lilianę, niezwykle ciepła i mądra kobieta. Mocno wierzy w to że polskie szkolnictwo da się zmieniać małymi kroczkami i świetnie jej to wychodzi. Brawo ! Pozdrawiam :)
Dorota

“Jestem trenerem. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów itp. Teraz spotkałam Liliannę. W czasie jej szkoleń miałam możliwość poczuć się osobą wyjątkową. Wiedza, którą od niej uzyskałam, nie pozostawia żadnych wątpliwości – można ją od razu wprowadzic w życie. Zajęcia Lilianny były jasne, klarowne i przejrzyste. Wreszcie wszystkie swoje wątpliwości i niejasności mogłam tu przedstawić, bo Lila przyznała mi prawo do tego i dała mi na to czas. Ponadto materiały szkoleniowe zostały przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym, a ich przejtzystość daje dużą łatwość w korzystaniu z nich. Uważam, że Lilianna jest najlepszym nauczycielem, jakiego do tej pory spotkałam.”
Alicja Szczepańska

“Coaching pokazał mi, że jestem mądrym, dobrym i dzielnym człowiekiem. Dzięki coachingowi odkryłam też wielką radość z tego, że wolno i tak o sobie myśleć. Codziennie dodaje mi to skrzydeł. Dziękuję moja Trenerko.”
Wiesia Krysa

“We highly recommend Lilianna’s Kupaj project „Coaching education lessons” and her manual: „How to help young people enter adulthood”.

We realize, that the main goal is to spread the new role of the “twenty- first century teacher”. Teachers are no longer just the source of knowledge, they are learning choreographers and personal development initiators. This manual offers support for teachers in this process.”

Dr. and Prof. Nandana Nielsen

President of International Association of Coaching Institutes (ICI)

“Właśnie zakończyłem kurs Coachingu prowadzony prowadzony przez Lilę. Powiem bardzo krótko: jego wartość przewyższa wielokrotnie cenę. Gorąco polecam wszystkim, którzy są zainteresowani poprawą komunikacji z innymi ludźmi, budowaniem poprawnych relacji z klientem oraz rozwojem osobistym. Zrozum to, że masz wszystkie potrzebne zasoby do osiągnięcia swoich celów, Lila pomoże Ci je odnaleźć i zidentyfikować. Jeszcze raz polecam gorąco jej szkolenia. Są po prostu profesjonalne.”
Krzysztof Kliś

 

“To Lilianna, I know you wil be a wonderfull Coach, Mentor, Teacher and Inspirator and to many others. I wish you much magic in your work and in your life.”
Robert Dilts

Dzięki takim podręcznikom jak “75 coachingowych lekcji wychowawczych” Lilianny Kupaj, szkoła polska ma wreszcie szansę uczyć młodych ludzi jak m.in. traktować siebie, jak siebie poznawać, w jaki sposób odkrywać swój potencjał, pogłębiać samoświadomość, rozwijać inteligencję emocjonalną i społeczną, jak dobrze komunikować się z otoczeniem. Publikacja ta jest inspirującym przewodnikiem dla tych wszystkich nauczycieli, którzy pragną z pasją i sercem budować pozytywne relacje ze swoimi uczniami, autentycznie towarzyszyć im na drodze wchodzenia w dorosłość, w  kształtowaniu indywidualnej tożsamości, w przyjmowaniu odpowiedzialności za swoje życie.

dr n. hum. Małgorzata Jedynak

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Kurs Trenerski “Rozwoj Kompetencji Trenerskich w kulturze coachingowej” prowadzony przez Panią Liliannę Kupaj dał mi narzędzia trenerskie, które działają, wzbudzają zaciekawienie uczestników i pomagają w przyswajaniu wiedzy. Podczas kursu nabrałem też pewności siebie, że dam sobie radę w różnych momentach na sali szkoleniowej. Polecam szkolenia ze Szkołą Coachingu.
Jerzy Jagustyn, trener, coach